Наші адреси
Україна, Київ, метро Святошино, вулиця Академіка Туполева (Мрії), 8 (напроти прохідної заводу «Антонов»)
+38 (097) 060 59 06
пн-пт з 09:30 до 18:00
Наші адреси
Україна, Київ, метро Святошино, вулиця Академіка Туполева (Мрії), 8 (напроти прохідної заводу «Антонов»)
Номер телефону +38 (097) 060 59 06
Години роботи
пн-пт з 09:30 до 18:00

Захист у кримінальних справах

адвокат по уголовным делам

Відкриття кримінального провадження стає шоком для людини як підозрюваного, так і для його родичів. Ні для кого не буде секретом, що найчастіше права громадянина в Україні порушують саме з боку слідчих органів.

Головне пам’ятати, якщо ви перебуваєте під кримінальним переслідуванням, свідчення слідчому необхідно надавати лише у присутності адвоката. Все, що ви можете повідомити – це інформація, що стосується даних для встановлення особи. Після цього негайно звернутись до грамотного адвоката у кримінальних справах.

Адвокати у кримінальних справах правового центру «Світ Права», знаючи правові нюанси та тонкощі, зможуть якнайкраще захистити Ваші права та законні інтереси як на стадії досудового розслідування, так і при судовому розгляді.

Адвокат у кримінальних справах правового центру «Світ Права» надасть такі послуги:

 • Сходить із Вами на допит до слідчого;
 • Захистить Ваші інтереси під час тимчасового затримання, вилучення майна, упізнання, обшуків;
 • Складе адвокатські запити до різних інстанцій, щоб зібрати необхідну інформацію, яка може стати доказом у справі;
 • Представить Ваші інтереси на будь-якій стадії кримінального провадження (досудове слідство, судовий розгляд, оскарження до вищої інстанції процесуальних рішень).

Вкрай важливо скористатися допомогою кваліфікованого адвоката на ранній стадії порушення кримінального провадження, що дасть можливість адвокату вчасно стати на варті ваших інтересів і запобігти небажаним ситуаціям при обранні запобіжного заходу та інших слідчих дій.

Без юридичної освіти людині дуже складно розібратися в усіх аспектах кримінального провадження. Коли дізнаєшся, що стосовно тебе заведено кримінальну справу, втрачається самовладання, внаслідок чого є можливість зробити непоправні помилки. Тому неможливо недооцінювати послуги адвоката у кримінальних справах, необхідно у найкоротший термін розпочати пошуки кваліфікованого фахівця.

Адвокат у кримінальних справах правового центру «Світ Права» простежить, щоб не порушувалися ваші права, допоможе вибудувати позицію захисту, кваліфіковано скласти запит у різні організації, скаргу чи клопотання до слідчих органів.

Кримінальний адвокат необхідний не тільки у випадках, коли виникає питання про притягнення до відповідальності у статусі обвинуваченого, крім того, юридична допомога у кримінальних справах буде корисна потерпілому, щоб підтримати вимоги про матеріальні збитки або моральну шкоду, а також при допиті як свідка, щоб не нашкодити своїми свідченнями.

Як ми працюємо

Чесно, оперативно, компетентно
Заявка чи дзвінок
Консультація
Розрахунок вартості
Робота
Керівник центру – юрист Охтень Аліна Андріївна
Перша консультація
Надсилайте заявку або дзвоніть
+38 (097) 060 59 06
Запишіться на консультацію

  Телефон: +38 (097) 060 59 06

  Адреса: Україна, Київ, метро Святошино, вулиця Академіка Туполева (Мрії), 8 (напроти прохідної заводу «Антонов»)

  Facebook: https://www.facebook.com/mirpravaodessa/

  Instagram: https://www.instagram.com/mirprava_law/

  Залишились питання?

    Хорошо