Наші адреси
Україна, Київ, метро Святошино, вулиця Академіка Туполева (Мрії), 8 (напроти прохідної заводу «Антонов»)
+38 (097) 060 59 06
пн-пт з 09:30 до 18:00
Наші адреси
Україна, Київ, метро Святошино, вулиця Академіка Туполева (Мрії), 8 (напроти прохідної заводу «Антонов»)
Номер телефону +38 (097) 060 59 06
Години роботи
пн-пт з 09:30 до 18:00

Кредитне право

Взаємини клієнта з банком щодо кредитних продуктів ускладнюються наявністю прихованих комісій та можливості підвищення річних ставок без погодження з позичальниками. Непоодинокі випадки, коли досвідчений юрист за кредитами допомагає домогтися скасування нарахованої пені за простроченими платежами та отримати більш лояльні умови договорів. Також юридична підтримка необхідна у ситуаціях, коли прострочені борги у великих обсягах банк вимагає відшкодувати відразу.

Консультація юриста з кредитів дозволить врегулювати відносини з банківськими та приватними кредитними компаніями за загрози примусового стягнення виданої раніше позики. За законом, кредитор не має права вимагати відшкодування боргу із відсотками протягом одного місяця, а також обговоренню підлягає нарахування річних відсотків – у деяких випадках суд повністю їх скасовує.

“Світ права” для допомоги платникам кредитів

Ситуація ускладнюється при зверненні до приватних фінансових структур та послуг мікропозик. Тут не виключено використання послуг колекторів для так званого вибиття боргів. Українським законодавством заборонено передачу конфіденційної (особистої) інформації без згоди власника, а також діяльність таких контор.

Тільки адвокати у кредитних справах зможуть захистити ваші права як позичальника та домогтися лояльних умов погашення прострочених боргів.

Юридичні послуги з кредитних справ:

 • юридична консультація з питань складання, зміни, розірвання кредитних, іпотечних, заставних договорів, а також договору поруки;
 • визнання кредитного, іпотечного, заставного договору, договору поруки недійсними;
 • оскарження результатів прилюдних торгів із продажу майна боржника, зокрема заставного;
 • запобігання стягненню кредитної заборгованості з поручителя;
 • стягнення з банків, кредитних спілок депозитів.

Консультація юриста у кредитних справах також допоможе мати максимально комфортні та вигідні умови перед підписанням договору іпотеки, автокредиту або розстрочки на товар.

Особливості кредитних договорів з погляду юриста

Банки не зобов’язуються надавати клієнту умови, які будуть вигідні йому. Також немає певного закону, який регулює страхові договори – здебільшого банківські установи нав’язують поліси чи відмовляють у схваленні. У цьому випадку юрист за кредитами допоможе домогтися схвалення великої позики з вигідними ставками без додаткових витрат та прихованих зборів.

Якщо ситуація зайшла в глухий кут, кредитор використовує незаконні методи (залякування, психологічна тиснява на позичальника та поручителів, нічні дзвінки), адвокат у кредитних справах захистить ваші інтереси в судовому розгляді. На практиці банківські установи завжди програють у вимогі погашення великих відсотків та штрафів, хороший юрист доб’ється виплати лише тіла кредиту згідно із законом.

Як ми працюємо

Чесно, оперативно, компетентно
Заявка чи дзвінок
Консультація
Розрахунок вартості
Робота
Керівник центру – юрист Охтень Аліна Андріївна
Перша консультація
Надсилайте заявку або дзвоніть
+38 (097) 060 59 06
Запишіться на консультацію

  Телефон: +38 (097) 060 59 06

  Адреса: Україна, Київ, метро Святошино, вулиця Академіка Туполева (Мрії), 8 (напроти прохідної заводу «Антонов»)

  Facebook: https://www.facebook.com/mirpravaodessa/

  Instagram: https://www.instagram.com/mirprava_law/

  Залишились питання?

    Хорошо