Наші адреси
Україна, Київ, метро Святошино, вулиця Академіка Туполева (Мрії), 8 (напроти прохідної заводу «Антонов»)
+38 (097) 060 59 06
пн-пт з 09:30 до 18:00
Наші адреси
Україна, Київ, метро Святошино, вулиця Академіка Туполева (Мрії), 8 (напроти прохідної заводу «Антонов»)
Номер телефону +38 (097) 060 59 06
Години роботи
пн-пт з 09:30 до 18:00

Стягнення коштів

Взыскание денежных средств

Як повернути гроші? Як стягнути матеріальну шкоду чи моральну шкоду?

З такими питаннями може мати справу як фізична, так і юридична особа. Фахівці Правового центу «Світ Права» допоможуть розібратися з алгоритмом дій.

Необхідно використовувати усі способи, які надає нам закон.

Насамперед, необхідно нагадати боржнику про його заборгованості та запропонувати йому добровільно виконати свої зобов’язання щодо оплати простроченої суми. Направляємо боржнику письмову претензію, у якій вказуємо обставини, виходячи з яких пред’явлена ​​претензія; докази, що підтверджують ці обставини; посилання на відповідні нормативні акти та можливі санкції за його несплати.

Якщо цього заходу виявилося недостатньо, необхідно звертатися до суду.

Судова практика з розгляду справ про стягнення заборгованості переважно досить позитивна. Щоб уникнути відмови в позові, що, у свою чергу, призведе до неможливості повторного поводження з цим питанням до суду, необхідно зібрати доказову базу. За наявності достатніх доказів домогтися стягнення боргу в судовому порядку цілком реально.

Від характеру правовідносин визначається суд, до якого необхідно звернеться, до господарського чи загального.

При цьому важливо пам’ятати, що до моменту винесення рішення боржник може приховати все майно, що належить йому, тому необхідно вжити заходів щодо забезпечення позову (накладення арешту на майно, банківські рахунки тощо).

Паралельно з направленням позовної заяви до суду можна оцінити дії боржника щодо порушень ним Кримінального кодексу України та за наявності підстав направити заяву до правоохоронних органів.

Після задоволення позовних вимог стягнення боргу відбувається шляхом реалізації виконавчого провадження, яке регулюється Законом України «Про виконавче провадження».

Примусове стягнення коштів здійснюється у кілька етапів. Кожен етап має свої особливості та займає певний час. Чим складніша Ваша ситуація із поверненням заборгованості, тим більше часу та ресурсів може знадобитися для вирішення ситуації.

Юристи правового центру «Світ Права» неодноразово реалізовували практично все вище викладене, а наші клієнти повертали гроші (стягували збитки чи моральну шкоду), з відшкодуванням всіх передбачених витрат і збитків, відсотків і штрафів.

Не витрачайте час та сили на спілкування з боржником, звертаєтеся за правовою допомогою до Центру надання юридичної допомоги «Світ Права», ми кваліфіковано та у найкоротший термін повернемо Ваші кошти.

Як ми працюємо

Чесно, оперативно, компетентно
Заявка чи дзвінок
Консультація
Розрахунок вартості
Робота
Керівник центру – юрист Охтень Аліна Андріївна
Перша консультація
Надсилайте заявку або дзвоніть
+38 (097) 060 59 06
Запишіться на консультацію

  Телефон: +38 (097) 060 59 06

  Адреса: Україна, Київ, метро Святошино, вулиця Академіка Туполева (Мрії), 8 (напроти прохідної заводу «Антонов»)

  Facebook: https://www.facebook.com/mirpravaodessa/

  Instagram: https://www.instagram.com/mirprava_law/

  Залишились питання?

    Хорошо