Наші адреси
Україна, Київ, метро Святошино, вулиця Академіка Туполева (Мрії), 8 (напроти прохідної заводу «Антонов»)
+38 (097) 060 59 06
пн-пт з 09:30 до 18:00
Наші адреси
Україна, Київ, метро Святошино, вулиця Академіка Туполева (Мрії), 8 (напроти прохідної заводу «Антонов»)
Номер телефону +38 (097) 060 59 06
Години роботи
пн-пт з 09:30 до 18:00

Спори із забудовниками

Подать в суд на застройщика

Недотриманням з боку Забудовників умов укладених договорів та чинного законодавства є актуальною проблемою на сьогоднішній день.

Фахівця Правового центру «Світ Права» мають значний досвід зі спорів із компаніями, які здійснюють будівельну діяльність в Одесі та Одеській області.

Звернутися за допомогою до юристів Правового центру «Світ Права» можуть ті, хто тільки замислюється про вступ до пайового будівництва. Наші фахівці проведуть аналіз комерційної та фінансової діяльності забудовника, щоб Ви могли зважити всі за та проти таких вкладень. Якщо ж ви вже вклали гроші в проблемний об’єкт або підписали договір на невигідних умовах, ми допоможемо розібратися в ситуації, що склалася, і підкажемо шляхи вирішення спірних моментів, допоможемо подати до суду на забудовника.

Придбання квартири від забудовника може бути зафіксовано декількома способами, але найнадійніший і найбезпечніший вид оформлення права на нерухомість, це «Договір про участь у пайовому будівництві». У ньому вказуються всі подробиці про майбутній об’єкт (поверх об’єкта, передбачувані квадратні метри (може коливатися до 1кв.м), кількість кімнат, вид обробки), терміни виконання договору забудовником (можуть продовжуватися до 6 місяців), а також наслідки несвоєчасного чи неякісного виконання договору.

Якщо Ваші права порушуються забудовником і вам необхідна допомога юриста, Правовий центр «Світ Права» спеціалізується на спорах із забудовниками. Наші юристи та адвокати зможуть надати кваліфіковану юридичну підтримку як на стадії досудового, так і судового розгляду.

Захист інтересів учасника пайового будівництва передбачено Законом «Про захист прав споживачів». Так, відповідно до цього Закону, забудовник, який затримує виконання договору, має заплатити пайовику пеню у розмірі 3% вартості договору за кожен день прострочення. Крім того, Законом про захист прав споживачів встановлюється право вимагати стягнення компенсації моральної шкоди.

У рамках судового ведення справи фахівці Правого центру «Світ Права» проводять попередню підготовку до процесу: збирають документи та докази, за необхідності організовують проведення будівельної експертизи, розраховують передбачувану неустойку та складають позовну заяву. Крім вимог про стягнення з відповідача неустойки, можна зазначити штраф і компенсацію моральної шкоди.

Якщо у вас спірна ситуація із забудовником та ви побоюєтеся, що ваші права можуть бути порушені, звертайтесь до Центру надання юридичної допомоги «Світ Права», наші юристи та адвокати кваліфіковано підготують стратегію захисту Ваших інтересів.

Як ми працюємо

Чесно, оперативно, компетентно
Заявка чи дзвінок
Консультація
Розрахунок вартості
Робота
Керівник центру – юрист Охтень Аліна Андріївна
Перша консультація
Надсилайте заявку або дзвоніть
+38 (097) 060 59 06
Запишіться на консультацію

  Телефон: +38 (097) 060 59 06

  Адреса: Україна, Київ, метро Святошино, вулиця Академіка Туполева (Мрії), 8 (напроти прохідної заводу «Антонов»)

  Facebook: https://www.facebook.com/mirpravaodessa/

  Instagram: https://www.instagram.com/mirprava_law/

  Залишились питання?

    Хорошо